مسترکار - دنیای خودرو
معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای:

استاندارد شغلی امدادگری خودرو تدوین شد

استاندارد شغلی امدادگری خودرو تدوین شد به گزارش مستر كار معاون دفتر سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور اظهار داشت: استانداردشغل امدادگری خودرو تدوین شده و از این پس می توان با تشكیل كلاس های آموزشی برای ارتقا شغلی آنان اقدام نمود.


«شهرام روزبهانی» روز سه شنبه در دومین همایش هوشمند سازی امداد خودرو در دانشگاه علم وصنعت ایران اضافه كرد: تدوین این استاندارد گام مهمی در ارتقای شغلی و آموزشی فعالان بخش امدادخودرویی است.
وی افزود: حالا فعالان این بخش می توانند نسبت به برگزاری كلاس های آموزشی برپایه این استانداردها اقدام و برای ارتقای سطح مهارت های افراد فعال در این بخش اقدام نمایند.
روزبهانی اظهار داشت: فعالان بخش امدادخودرویی از این به بعد می توانند جهت شركت در آزمون های مهارتی اقدام نموده و با كسب موفقیت در این آزمون ها مهارت های خویش را بیشتر از پیش افزایش داده و خدمات مطلوب تری را به مردم عرضه كنند.
معاون دفتر سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور از برگزاری آزمونی در آینده نزدیك برای ارتقاء مهارتی خبرداد و خاطرنشان ساخت: شركت های امدادگرخودرو كه عضو انجمن صنفی شركت های امداد خودرو هستند هم می توانند برای ثبت نام در این آزمون از راه سامانه اطلاع رسانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور اقدام نمایند.
وی پیرامون تدوین استاندارد های شغلی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور اظهار داشت: تدوین این استاندارد ها به افزایش مهارت در همه شغل ها كمك خواهد نمود و سرفصل جدیدی در ارتقای مهارتی صاحبان حرف مختلف است.
روزبهانی به فعالان بخش امداد خودرو سفارش كرد: مهارت های شغلی خویش را از راه آموزش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور ارتقاء داده تا بتوانند جایگاه ممتاز تری در بین همه شغل های كشور به دست آورند.
این مقام مسوول اضافه كرد: افراد فعال در بخش امدادگری خودرو كه در كلاس های آموزشی شركت كرده و این كلاس ها را با موفقیت به پایان برسانند گواهینامه های لازم را دریافت خواهند كرد.منبع:

1398/11/09
15:32:28
4571
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو