مسترکار - دنیای خودرو
رئیس اتحادیه مرغداران كهگیلویه و بویراحمد خبر داد

نبود ثبات قیمت و تولید در بازار مرغ و تخم مرغ

نبود ثبات قیمت و تولید در بازار مرغ و تخم مرغ كهگیلویه و بویراحمد رئیس اتحادیه مرغداران كهگیلویه و بویراحمد از نوسانات بازار مرغ و تخم مرغ و نبود ثبات قیمت و تولید مرغ و تخم مرغ اطلاع داد.


“صدرالله ضامنی” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اضافه کرد: در کشتارگاه ها هر کیلوگرم گوشت مرغ به قیمت ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان و برای مصرف کننده در بازار ۲۱ هزار و ۶۰۰ تومان است.
وی با اشاره به اینکه در استان کمبود مرغ وجود دارد، خاطرنشان کرد: اما نه کمبودی که در حد بحران باشد می توان گفت وضعیت بازار مرغ نه تنها در استان بلکه در سطح کشور این روزها مطلوب نمی باشد و جوجه ریزی به خوبی انجام نگرفته که علت آنرا می توان مشکلات مرغداران همچون نبود سرمایه در گردش و مشکلات نهاده دانست.
رئیس اتحادیه مرغداران کهگیلویه و بویراحمد اظهار نمود: طی هفته گذشته تولید مرغ در استان، ۱۹ هزار و ۶۰۰ قطعه مرغ بوده است.
ضامنی با اشاره به اینکه بازار مرغ و تخم مرغ یک سری نوسان دارد و ثبات قیمت و تولید نیست، تصریح کرد: قیمت تخم مرغ تا ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش داشت و هم اکنون قیمت تخم مرغ در واحد مرغداری ها ۱۲ هزار تومان و در بازار حدود ۱۵ هزار تومان تعیین شده است.
منبع:

1399/07/23
13:45:59
1285
5.0 از 5
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو