مسترکار - دنیای خودرو
برخورد قاطع با نجومی بگیر سایپا؛

مدیرعامل امداد خودرو سایپا برکنار شد

مدیرعامل امداد خودرو سایپا برکنار شد در پی انتشار خبری در خصوص دریافت ۵۲ میلیون تومان حق مأموریت توسط «محمد گودرزی» مدیرعامل امداد خودروی سایپا، وی از این سمت برکنار شد.


به گزارش مستر کار به نقل از خبرگزاری ایرنا، در ایام گذشته با انتشار فایلی در فضای مجازی در خصوص دریافت مبلغ ۵۲ میلیون تومان از جانب مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا بعنوان حق مأموریت، بررسی مبحث به سرعت از جانب مدیرعامل گروه صنعتی سایپا در دستور کار قرار گرفت.
آن طور که گروه خودروسازی سایپا اطلاع رسانی کرده، این حق مأموریت به علت سفر کاری به عراق و اجرای طرح ویژه خدمات امدادی به زائرین عتبات عالیات بوده است.
پس از بررسی های انجام شده درباره پرداخت حق مأموریت مدیرعامل امدادخودرو سایپا، مدیرعامل این گروه خودروسازی به مدیرعامل سایپا یدک دستور داد مبحث را بررسی و مبلغ مذکور به حساب شرکت امداد خودرو سایپا بازگردانده شود.
علاوه بر این مدیرعامل سایپا، "محمد گودرزی" مدیرعامل امدادخودرو سایپا را هم از سمت خود برکنار کرد.
به گزارش مستر کار به نقل از خبرگزاری ایرنا، آیت الله رییسی رئیس جمهوری روز گذشته در جلسه هیات دولت ضمن اشاره به مبحث حقوق های غیرمتعارف، خاطرنشان کرد: حقوق یک حدی دارد که حد آن باید برای تمام افراد شاغل در دولت و شرکتهای دولتی مشخص شود و بیشتر از آن میزان هم نباید پرداخت گردد. مردم انتظار شنیدن اخباری درباره حقوق های چند ۱۰ میلیونی را ندارند و به حقوق نجومی باید خاتمه داده شود.
وی در همین زمینه از سازمان اداری و استخدامی کشور خواست هر چه سریعتر و پیش از نهایی شدن بودجه ۱۴۰۱ نسبت به تدوین نظام پرداخت عادلانه حقوق و دستمزد اقدام نماید.
رییس جمهوری تصریح کرد: شاید مطابق قانون دستگاه هایی اجازه تعیین حقوق برای شرکت ها و یا افراد دولتی را داشته باشند که باید در این حوزه هم اقداماتی صورت گیرد. پرداخت های نابرابر و غیرمتعارف در دولت و شرکتهای دولتی قابل تحمل نیست.منبع:

1400/09/04
20:19:40
408
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو