مسترکار - دنیای خودرو

اعلام ترتیبات ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی

اعلام ترتیبات ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی به گزارش مستر کار، اتاق اصناف اعلام نمود: تمام مودیان دارای ثبت نام در نظام مالیاتی که درخواست خدمات الکترونیکی را تایید و ارسال کرده اند، مشمول خدمات ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی می شوند.به گزارش مستر کار به نقل از مهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای اعلام نمود: برای این دسته از مودیان اوراق مالیاتی، (بلافاصله بعد از صدور در سامانه های مالیاتی) در حساب کاربری مودی بارگذاری و هم زمان پیامک اطلاع رسانی برای وی ارسال می شود. حسب واکنش مودی به اوراق بارگذاری شده، ابلاغ الکترونیکی به نحو زیر محقق و ضمن ارسال پیامک اطلاع رسانی مناسب برای مودی، تاریخ ابلاغ در اوراق و سامانه ها منعکس می شود:
این اطلاعیه می افزاید: چنانچه مودی ظرف ۱۰ روز (شامل روز بارگذاری برگه) با مراجعه به حساب کاربری خود نسبت به رویت اوراق بارگذاری شده اقدام نماید، ابلاغ واقعی به شخص مودی محسوب شده و تاریخ رویت به عنوان تاریخ ابلاغ به شخص مودی در نظر گرفته می شود.
در این اطلاعیه تاکید شده است: چنانچه مودی ظرف ۱۰ روز به حساب کاربری خود مراجعه نکند، روز یازدهم به عنوان تاریخ ابلاغ قانونی موضوع تبصره (۱) ماده ۲۰۳ ق. م. م در نظر گرفته می شود. در صورتیکه روز یازدهم با تعطیل / تعطیلات رسمی یا عمومی مصادف شود، نخستین روز بعد از تعطیلی / تعطیلات مزبور به عنوان روز ابلاغ قانونی شمرده می شود.


منبع:

1401/05/26
16:46:50
379
5.0 از 5
تگهای خبر: ثبت نام , خدمات , مالیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو