مسترکار - دنیای خودرو

بیانیه ۱۸۴ نفر از نمایندگان در مورد اقدام سپاه در توقیف و برخورد با كشتی های صیادی خارجی

بیانیه ۱۸۴ نفر از نمایندگان در مورد اقدام سپاه در توقیف و برخورد با كشتی های صیادی خارجی مستر كار: یك عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه ۱۸۴ نفر از نمایندگان درباب خصوص اقدام سپاه پاسداران در توقیف و برخورد با كشتی های صیادی خارجی را قرائت كرد.


به گزارش مستر كار به نقل از ایسنا احمد امیرآبادی در جلسه علنی نوبت بامداد امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی این بیانیه را به شرح ذیل قرائت كرد:
«بسم الله الرحمن الرحیم
امروز سپاه پاسداران در تمامی عرصه های دفاعی، علمی، فرهنگی و اجتماعی و حتی كمك به معیشت مردم و اشتغال پیشتاز بوده و بسی جای خوشی و خرسندی است كه این مجموعه همواره و در خیلی از زمینه ها برگ زرینی به افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران افزوده است.
اخیراً صیادان منطقه ی جنوب كشور دغدغه هایی داشتند كه كشتی های خارجی با حمایت سازمان شیلات ایران و با سیستم ها و تجهیزات پیشرفته انواع گونه های آبزیان را صید می نمودند و این اقدام ضمن لطمه جدی به زیستگاه ماهیان، آبزیان منطقه، موجب افزایش قیمت ماهی و ضربه زدن به اشتغال در دریا شده است.
این مبادرت به جا و شایسته سپاه پاسداران بعنوان اقدامی جهادی و انقلابی از طرف فرزندان ملت در نیروی دریایی سپاه انقلاب بارقه ای از امید و باور را در مردم و خصوصاً صیادان منطقه را ایجاد كرد و اطمینان آنها را به این نیروها قبل از گذشته نمایان ساخت. امید است دستگاه قضائی باز اشد مجازات را برای كسانی كه با استفاده از رانت ها قصد بی نظمی و نارضایتی در مردم را داشته و دارند اعمال نمایند.
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تشكر و قدردانی از فرمانده سپاه انقلاب اسلامی و نیروهای تحت امر وی خصوصاً نیروی دریایی از خداوند متعادل برای شما همكاران موفقیت روزافزون و توفیق خدمت به مردم عزیز تحت فرماندهی مدبرانه ی فرمانده كل قوا را مسئلت داریم.»1397/11/29
15:22:11
4588
5.0 از 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
mastercar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مستر كار محفوظ است

مستر كار

فروش خودرو و اخبار خودرو